Site Rules

 1. Повернення коштів за рекламу можна здійснити не пізніше, ніж за 24 години до відкриття сервера. Повернення коштів здійснюється за залишком оплачених днів. Дата старту сервера обмовляється при обговоренні замовлення і вона розміщена в рядку реклами разом з посиланням та іншою інформацією, яку клієнт надав для реклами.
 2. Дату старту сервера можна змінювати до його відкриття. У разі, якщо Ви хочете змінити дату старту після відкриття, Вам необхідно написати на головній сторінці свого проекту про ПЕРЕНЕСЕННЯ дати старту і після цього написати нам (не пізніше кінця дня відкриття) з проханням про її зміну у нас на сайті. Інформація про перенесення дати старту повинна розміщуватися на сайті доти, доки діє VIP послуга. У випадку, якщо після зміни дати старту на нову інформація зникне, ми змінимо дату старту на початкову. Дату старту переносимо 1 раз.
 3. Якщо Ви змінили дату старту після відкриття сервера, повернення коштів здійснити неможливо.
 4. Якщо Ви хочете придбати рекламу для сервера, у якого буде злиття з іншим, таке злиття повинно бути:
  1. не раніше, ніж через 30 днів після відкриття сервера, який зливається з основним (для рейтів від х1 до х10);
  2. не раніше, ніж через 14 днів після відкриття сервера, який зливається з основним (для рейтів від х11 до х999);
  3. не раніше, ніж через 7 днів після відкриття сервера, який зливається з основним (для рейтів від х1000).

  Злиття можливо виконати не частіше, ніж раз в 30 днів. На головній сторінці Вашого сайту повинна бути вся інформація про це.

 5. Після закінчення оплачених послуг (VIP статус, Супер VIP статус, Закріплений VIP статус) сервер безкоштовно розміщується в списку серверів сірим дрібним шрифтом, але може бути вилученим в будь-який момент на наш розсуд.
 6. Монетка "Бонус новачкам" видається безкоштовно серверам, які знаходяться в VIP статусі, Супер VIP статусі, Закріпленому VIP статусі, у яких з дати старту пройшло більше 30 днів та у яких є бонуси новим гравцям.
 7. Зірочка "Преміум сервер" розміщується безкоштовно, доки сервер знаходиться в Супер VIP чи в Закріпленому VIP. Також вона розміщується безкоштовно в VIP статусі протягом 7 днів після відкриття, якщо сервер до відкриття був в Супер VIP або Закріпленому VIP статусі.
 8. Ми не змінюємо дату старту на наступний день після відкриття, як і в наступні дні.
 9. Ви зобов'язані розміщувати код нашої кнопки на сайті Вашого сервера, якщо для нього ви придбали VIP статус. Вона повинна бути розміщена зверху сайту (не нижче 500 пікселів). Вона не повинна бути прозорою. Повинна відображатися на 100% на екранах з роздільною здатністю від 1280 пікселів. Якщо у Вас є іноземна версія сайту, на ній потрібно розмістити код нашої кнопки для іноземної версії.
 10. Неприпустимо розміщувати кнопки або посилання інших сайтів-анонсів серверів, поки діє VIP статус. Якщо Ви зробите розміщення кнопки або посилання на інші сайти-анонсів серверів у Вас на сайті, ми перенесемо Ваш сервер з VIP статусу в сервера з сірим дрібним шрифтом (сервера з сірим шрифтом розміщуються в самому низу під усіма віп блоками і не відображаються на головній сторінці та на сторінці кращих серверів). Ми можемо повернути Ваш сервер назад до VIP статус у тому випадку, якщо Ви приберете з Вашого сайту кнопки або посилання на інші сайти-анонси серверів і напишите нам про це. Якщо Ви розмістите їх повторно, ми видалимо Ваш сервер з нашого сайту без можливості повернення його в VIP статус.
 11. Код нашої кнопки повинен розміщуватися до тих пір, доки не закінчиться термін VIP статусу на нашому сайті. Якщо Ви видалите код з Вашого сайту, ми перенесемо Ваш сервер з VIP статусу в сервера з сірим дрібним шрифтом (сервера з сірим шрифтом розміщуються в самому низу під усіма віп блоками і не відображаються на головній сторінці та на сторінці кращих серверів). Ми можемо повернути Ваш сервер в VIP статус у тому випадку, якщо Ви знову зробите розміщення коду нашої кнопки і сповістіть нас про це. Якщо ви приберете його повторно, ми приберемо Ваш сервер з нашого сайту без можливості повернення його в VIP статус.
 12. Неприпустимо використовувати редиректи на сторонні ресурси. Якщо Ви зробите редирект з Вашого сайту на сторонній ресурс, ми перенесемо Ваш сервер з VIP статусу в сервера з сірим дрібним шрифтом (сервера з сірим шрифтом розміщуються в самому низу під усіма віп блоками і не відображаються на головній сторінці та на сторінці кращих серверів). Ми можемо повернути його, якщо Ви приберете редирект і напишите нам про це. Якщо Ви розмістите його повторно, ми приберемо Ваш сервер з нашого сайту без можливості повернення.
 13. Перед тим, як замовляти рекламу у нас на сайті, переконайтеся у тому, що на Вашому сайті є вся детальна інформація про дату старту, рейтах та хроніках сервера.
 14. Якщо Ви купуєте Супер VIP статус або Закріплений VIP статус для сервера, який ще не відкрито, Ви погоджуєтеся з тим, що після відкриття він буде переведений до VIP статусу, а решта терміну реклами буде помножений на коефіцієнт переведення (в даний момент 2.7 для переведення з Супер VIP статусу і 7.3 для пееведення з Закріпленого VIP статусу).
 15. Якщо у Вас придбаний Супер VIP статус або Закріплений VIP статус в правій частині сайту і Ви придбали одну з наведених нижче розміщень для Вашого нового сервера, то після відкриття ми можемо замінити інформацію про Ваш Супер VIP статус або Закріплений VIP статус в правій частині на нову (за бажанням клієнта).
 16. Перед тим, як придбати Супер VIP статус або Закріплений VIP статус для сервера, який ще не відкрито, потрібно на 100% визначитися з датою відкриття сервера. Якщо після Вашого сервера місце займуть інші клієнти, то при перенесенні дати старту на більш пізню Ваш сервер буде переведений в VIP статус на наступний день після початкової дати старту.
 17. Неприпустимо розміщувати дезінформацію на банерній рекламі, наприклад: "Відкриття сьогодні".
 18. ОБТ статус діє доти, доки працює ОБТ Вашого сервера. Залишок терміну від ОБТ статусу перекидається до одного з VIP розміщень, яке Ви придбали (або придбаєте) для відкриття сервера.